Daniela Čeřovská

Daniela Čeřovská

majitelka realitní kanceláře

Královéhradecký kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Daniela Čeřovská.

Daniela Čeřovská vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Investiční skupina s.r.o., která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením ČEŘOVSKÁ reality, partner Justo (dále jen „ČEŘOVSKÁ reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář ČEŘOVSKÁ reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Investiční skupina s.r.o..

Správcem osobních údajů je ČEŘOVSKÁ reality, partner Justo.

Daniela Čeřovská je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Daniela Čeřovská informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi ČEŘOVSKÁ reality, partner Justo a spotřebitelem. Daniela Čeřovská ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce ČEŘOVSKÁ reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.